Partners

Partners

1

Gents Hoorcentrum

Br. Weverplein 161
9000 GENT
09/237 07 38
info@hoorcentrum.be

2

Veranneman Hoorcentrum –
’t OORHUIS

Franslaan 15, 8620 Nieuwpoort
058/31.25.66
nieuwpoort@veranneman-audio.be

Kerklaan 19, 8400 Oostende
0471/56.28.43
enia@oorhuis.be

Burgemeester Frans Desmidtplein 1, 8300 Knokke
0471/73.36.71
knokke@veranneman-audio.be

Elizabetlaan 242, 8300 Knokke
0471/73.36.71
knokke@veranneman-audio.be

Albertstraat 5, 8370 Blankenberge
050/68.82.18
blankenberge@oorhuis.be

Sint Claradreef 77, 8000 Brugge
0499/76.32.73
tessa@oorhuis.be

Ieperstraat 47, 8970 Poperinge
057/36.53.05
poperinge@oorhuis.be

Passendalestraat 82, 8980 Passendale
0474/92.71.26
ieper@oorhuis.be

Elverdingestraat 71, 8900 Ieper
0474/92.81.26
ieper@oorhuis.be

Hoogstraat 39, 9620 Zottegem
09/367.67.64
zottegem@oorhuis.be

Keizersplein 38 bus 1
0478/81.08.47
jasmien@oorhuis.be

Galerie Ravenstein 37, 1000 Brussel
02/512.67.37
dvd@veranneman-audio.be

Mechelsesteenweg 2, 2500 Lier
03/480.86.68
lier@veranneman-audio.be

Grote Steenweg 680, 2600 Berchem
03/458.62.14
berchem@veranneman-audio.be

Maantjessteenweg 54, 2170 Merksem
03/644.89.05
Info.merksem@veranneman-audio.be

Plan uw eerste afspraak

Als derdelijns expertisecentrum vragen wij u een eerste afspraak te maken bij één van onze ON-GEHOORD partners in de buurt
van uw woonplaats.
Op basis van een gespecialiseerd ON-GEHOORD onderzoeksbilan zal u
alle informatie en advies krijgen over uw klacht(en).
Indien nodig kan nadien een aangepaste behandeling
binnen ons expertisecentrum te Brugge worden opgestart.

Afspraak maken