Partners

Partners

1

Gents Hoorcentrum

Br. Weverplein 161
9000 GENT
09/237 07 38
info@hoorcentrum.be

Partners

2

Veranneman Hoorcentrum –
’t OORHUIS

Partners

Franslaan 15, 8620 Nieuwpoort
058/31.25.66
nieuwpoort@veranneman-audio.be

Kerklaan 19, 8400 Oostende
0471/56.28.43
enia@oorhuis.be

Burgemeester Frans Desmidtplein 1, 8300 Knokke
0471/73.36.71
knokke@veranneman-audio.be

Elizabetlaan 242, 8300 Knokke
0471/73.36.71
knokke@veranneman-audio.be

Albertstraat 5, 8370 Blankenberge
050/68.82.18
blankenberge@oorhuis.be

Sint Claradreef 77, 8000 Brugge
0499/76.32.73
tessa@oorhuis.be

Ieperstraat 47, 8970 Poperinge
057/36.53.05
poperinge@oorhuis.be

Passendalestraat 82, 8980 Passendale
0474/92.71.26
ieper@oorhuis.be

Elverdingestraat 71, 8900 Ieper
0474/92.81.26
ieper@oorhuis.be

Hoogstraat 39, 9620 Zottegem
09/367.67.64
zottegem@oorhuis.be

Keizersplein 38 bus 1
0478/81.08.47
jasmien@oorhuis.be

Mechelsesteenweg 2, 2500 Lier
03/480.86.68
lier@veranneman-audio.be

Grote Steenweg 680, 2600 Berchem
03/458.62.14
berchem@veranneman-audio.be

Maantjessteenweg 54, 2170 Merksem
03/644.89.05
Info.merksem@veranneman-audio.be

3

Gcv Hoor- en communicatiepraktijk

Partners

Gestelsebaan 98
2980 Zoersel
België
03/689.50.75

Dorpsplaats 23
2390 Oostmalle
België
03/689.50.23

info@hcp-zoersel.be
0486/95.34.32

Plan uw afspraak

Uitgebreid consult (ook indien dringend) Screening onderzoek
Bij Prof. dr. Vinck

+32 (0)50 443342

Bij Tine De Boodt - audiologe

+32 (0)50 443342

Bij één van onze ON-GEHOORD partners in de buurt van uw woonplaats:

klik hier

Plan uw afspraak

Uitgebreid consult (ook indien dringend)

Bij Prof. dr. Vinck

+32 (0)50 443342


Bij Tine De Boodt - audiologe

+32 (0)50 443342



Screening onderzoek

Bij één van onze ON-GEHOORD partners in de buurt van uw woonplaats:

klik hier